180-50.000MHZ-BC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    180-50.000MHZ-BC
  • Производитель
    Fox Electronics
  • Описание
    Fox Electronics 180-50.000MHZ-BC Mfr Package Description: DIP-14/4 Operating Temperature-Max: 70 Cel Operating Temperature-Min: 0.0 Cel Mounting Feature: THROUGH HOLE MOUNT Physical Dimension: L20.8XB13.2XH5.08 (mm)/L0.819XB0.52XH0.2 (inch) Supply Voltage-Max: 5.5 V Supply Voltage-Min: 4.5 V Supply Voltage-Nom: 5 V Fall Time-Max: 10 ns Manufacturer Series: F6C-2E Operating Frequency-Nom: 50 MHz Oscillator Type: HCMOS/TTL Output Load: 10 TTL, 50 pF Rise Time-Max: 10 ns Symmetry-Max: 1.5 %